خرید ریموور تاتو

قرار گرفتن مواد رنگی با فشار خارجی در زیر پوست باعث تغییرات رنگی می‌شود که به خالکوبی یا تاتو معروف است.

تاتو می‌‌تواند به دلیل یک رفتار فرقه‌ای و مذهبی و یا به خاطر زیبایی و یا بدلیل یک عقیده خاص باشد.

یک سری از تاتوها غالباً به منظور نقاشی روی پوست و یا زیباتر شدن حاشیه لب‌ها، پلک و ابرو و گاهی اوقات به توصیه پزشک و به منظور اصلاح منظره ناخوشایند مربوط به جای زخم انجام می‌شوند.

گاهی تاتو بصورت طبیعی پس از تصادفات به دلیل سنگ ریزه یا آسفالت و یا مواد رنگی در پوست ایجاد می‌‌شود و در زمان جنگ هم به دلیل وجود ترکش و ذرات باروت به دنبال انفجارات، تاتو یا خال روی بدن ایجاد می‌‌شد. در این موارد پاک کردن تاتو کار چندان ساده ای نیست.

تاتو یا درج نقوش و طرح‌های زیبا با استفاده از دستگاه مخصوص تاتو بدن و رنگ تاتو بر روی بدن زیبایی خاصی به بدن شما می دهد.

برخی از اشخاص برای جلب توجه بیشتر روی بدن خود نقش‌های خاصی می‌زنند و یا اجزای صورت خود را برای زیبایی بیشتر و رهایی از آرایش و میکاپ تاتو می‌کنند.

این اشخاص قطعاً علاقه خاصی به تاتو دارند که حاضرند بخشی از بدن خود را رنگ تاتو بزنند و عوارض آن را تحمل کنند، به طور واضح می توان گفت یکی از عوارض تاتو که در مدت زمان اثر می کند خستگی از تاتو می‌باشد به طوری که شما چند سال بعد از زدن تاتو از طرح آن خسته و یا پشیمان می‌شوید.

البته در حال حاضر، در برخی از کشورها شیوه تاتو موقتی بیشتر موردپسند است، زیرا بعد از مدتی پاک می شود و ماندگاری کوتاهی دارد.

پاک کردن تاتو (ریموو)

یکی از مهمترین دلایلی که شخصی تصمیم به ریموو کردن تاتو می‌گیرد، خستگی از طرح تاتو یا عوض شدن مد، عدم رضایت از طرح تاتو و  گاهی خرابکاری تاتوکار، فراهم شدن شرایط استخدام در مراکز خاص دولتی و … است.

در حال حاضر روش‌های مختلفی برای پاک کردن تاتو وجود دارد، روشهایی همچون جراحی، منجمد کردن، لایه برداری عمیق پوست که می‌توان گفت این روشها ارزان نیستند و به طور کامل نیز تاتو را ریموو نمی‌کنند.

روش دیگر ریموو کردن تاتو، استفاده از لیزر است. لیزر راهی ساده، با عارضه کمتر و گاهی با نتایج بسیار عالی می‌باشد و بیشتر مواقع، جای زخم نیز به جای نمی گذارد.

اما برای ناحیه صورت به دلیل احتمال آسیب به بافت مغز و بینایی کاربردی ندارد. برای ناحیه صورت و تاتوهای ریز و ظریف بدن، بهترین راه پاک کردن تاتو استفاده از مواد ریموور است.

ریموور تاتو چیست؟

ریمور محلولی اسیدی است که بسته به برند و شرکت تولیدکننده می‌تواند اسیدی اورگانیک و گیاهی و یا اسیدی قوی و شیمیایی باشد.

مواد ریموور همراه سوزن تاتو زیر پوست نفوذ می‌کند و انواه رنگدانه‌ها را خرد می‌کند. این رنگدانه‌ها (پیگمنتهای) خرد شده همراه خونابه از زیر پوست بیرون کشیده می‌شوند.

طبیعتاً اگر مواد ریموور اسید قوی و شیمیایی باشند، اثرات و تبعات گاهاً جبران‌ناپذیری به بار می‌آورند. یکی از عوارض ریموور تاتو با این مواد، ایجاد گودی و یا اضافه گوشت روی پوست است.

نکته بسیار مهمی در استفاده از انواع ریموورها وجود دارد و آن این است که؛ پاک شدن تاتو در یک جلسه با هیچ موادی ممکن نیست، مگر اینکه تاتو بسیار سطحی باشد.

با تمام مواد ریموور نیاز به دو یا سه جلسه ریموو می‌باشد. هرچه تاتو تیره‌تر و عمیق‌تر باشد، به همان نسبت پاک شدنش نیز طولانی‌تر خواهد شد.

معرفی انواع ریموور تاتو موجود در بازار ایران

 ریموور تاتو چیک

چیک محصولی از کمپانی معتبر آلمانی چیک است که تولیدکننده انواع رنگهای مخصوص میکروپیگمنتیشن ابرو و ریموور تاتو است.

ریموور چیک کاملاً اورگانیک و گیاهی با حجم ۷ میلی است و بر پایه علم نانوتکنولوژی تهیه شده است.

موارد کاربرد آن عبارت است از؛

  • پاک کردن تاتو ابرو؛
  • پاک کردن تاتو لب
  • پاک کردن تاتو خط چشم
  • پاک کردن تاتو بدنهای ظریف و مینیمال

همانطور که می‌دانید یکی از مشکلات شایع در تاتو خط چشم هنگام اعمال فشار دست، بروز پخش رنگ پشت پلک است. ایمن‌ترین ماده برای پاک کردن خط چشم و پخش رنگ آن ریموور چیک است چرا که، عارضه‌ای برای بینایی ایجاد نخواهد کرد.

چیک ریموال تکنیکی است که برای پاک کردن تاتو با مواد ریموور چیک محبوبیت زیادی میان تاتوکاران پیدا کرده است. ریموور چیک هم به تنهایی و هم در ترکیب با رنگ کامو یا بژ قابل استفاده است.

قیمت ریموور چیک با وجود کارایی بالا مناسب‌تر از انواع مشابه آن است.

 ریموور تاتو رجوی

رجوی محصولی از آمریکایی است. ۱۰ میل حجم دارد و محلولی به رنگ بژ دارد. علت این رنگ این است که ریموور رجوی با مواد کامو یا بژ ترکیب شده است.

این ترکیب علاوه بر پاک کردن تاتو، روی قرمزی باقیمانده حاصل از ته مانده رنگ زیر پوست را پوشش می‌دهد.

این خاصیت رجوی همچون شمشیری دو لبه است، چرا که در برخی موارد بهتر است اصلاً روی موضع با مواد کامو پوشش داده نشود حتی اگر خیلی هم سطحی و موضعی باشد.

موارد کاربرد ریمور رجوی عبارت است از؛

  • پاک کردن ابرو
  • پاک کردن تاتو لب
  • پاک کردن تاتو بدن کوچک

برای پاک کردن خط چشم بدلیل بجا گذاشتن رد بژ چندان مشتری‌پسند نیست. رجوی نیز همچون چیک قدرت پاک‌کنندگی و ایمنی بالایی دارد.

در حال حاضر، در بازار ایران نوع اورجینال آن بندرت ممکن است یافت شود. قیمت ریموور رجوی بسیار بالاست.

 ریمور تاتو کالرلیفت

کالرلیفت محصول شرکت نام‌آشنا و معروف بایوتاچ آمریکا است. نوع اورجینال آن تنها در ظرفهای با بسته‌بندی ۲۰ میلی موجود است.

ریمووری ایمن و با قدرت پاک‌کنندگی بالاست. هم به تنهایی و هم در ترکیب با رنگ کامو قابل استفاده است.

موارد کاربرد این ریموور نیز همچون چیک است. همچنین به نسبت حجم، قیمت ریموور کالرلیفت مثل چیک است.

 فی ریمووال

ریموور فی که به مواد فی ریمووال معروف شده محصول کمپانی آمریکایی فی است. موارد کاربرد ریموور فی نیز همچون سه مورد قبل است و جزء ریموورهای ایمن و با قدرت پاک‌کنندگی بالاست.

ریموور فی شامل چهار محلول است؛ دو محلول ریموور با قدرت اسیدی ضعیف و قوی، یک محلول نوترالایزر (خنثی‌کننده) و یک آنزیم مخصوص پاک کردن رد قرمزی بعد از ریموور. 

قیمت این ریموور بسیار بالاست و حتی با فی ریمووال نیز نیاز به چند جلسه ریموو است.

اما متاسفانه تبلیغات کاذبی در مورد نتیجه‌گیری در یک جلسه و عدم زخم شدن پوست توسط برخی افراد که حتی اساتید تأیید شده این کمپانی معروف نیستند و صرفاً به دنبال معتبر نشان دادن وجه کاری خود هستند، رواج پیدا کرده است.

 ریموور تاتو جیان سان

جیانت سان محصولی تایوانی با ۱۸ میلی حجم است. جیانت سان برخلاف دیگر ریموورهای شرح داده شده، اسیدی و بر پایه مواد شیمیایی است.

قدرت پاک‌کنندگی بالایی دارد اما احتمال ایجاد عوارض جانبی ریموور که همان گودی و یا ایجاد گوشت اضافه است، بالاست.

برای پاک کردن تاتو ابرو، لب و بدن کاربرد دارد اما برای پاک کردن خط چشم به هیچ عنوان توصیه نمی‌شود. قیمت ریموور جیانت سان (به نسبت حجم) از دیگر موارد پایین‌تر است.

ممکن است در بازار انواع دیگری از مواد ریموور به شما پیشنهاد شود. همواره بیاد داشته باشید که یک راه قطعی تشخیص مواد اورجینال و اصل از مواد فیک و تقلبی بررسی سایت شرکتهای تولیدکننده آنهاست.

Main Menu

برو به واتس آپ
1
سلام
چطور میتونم کمکتون کنم ؟